NADSZEDŁ WRZESIEŃ, A Z NIM KONIEC WAKACJI

Nadszedł wrzesień, a z nim koniec wakacji. 1 września, odświętnie ubrani uczniowie naszej szkoły wraz z towarzyszącymi im rodzicami zgromadzili się po mszy świętej na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016. Krótkim programem artystycznym przywitali wszystkich uczniowie klas II, III i V. Przypomniano także, że ten dzień to 76 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pani dyrektor Krystyna Masłowiec powitała dzieci, ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Przedstawiła wychowawców klas oraz nowych nauczycieli – księdza Grzegorza Liberę i panią matematyk Annę Dolińską. Po akademii uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal, by podzielić się wrażeniami z ostatnich dwóch miesięcy. Początek roku szkolnego jest zawsze ważnym momentem w życiu całej społeczności szkolnej, a więc nauczycieli, uczniów i rodziców jak również administracji i pracowników obsługi. Każdy wiąże z nowym rokiem szkolnym nadzieje, ale jest też pełen obaw przed tym co ten rok przyniesie.

Życzymy uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy oraz umiejętności, zaś nauczycielom i pani dyrektor zadowolenia z owoców pedagogicznej pracy.

Agata Florek