FUNKCJONARIUSZE POLICJI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŁĘTOWEM

W dniu 28 września 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Komendy Powiatowej w Limanowej. Funkcjonariusze Policji przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz bezpiecznego podróżowania w foteliku samochodowym. Uczniowie naszej szkoły wykazali się sporą wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego. Dzieci miały także możliwość obejrzenia sprzętu na co dzień używanego przez Policję takiego jak kajdanki, „lizak” czy latarka. Przedstawiciele Policji nie przybyli jednak do naszej szkoły sami. Była z nimi „Mróweczka”, maskotka sklepów PBS Mrówka, które wraz z Policją prowadzą akcję edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa dzieci na drodze. Wszyscy uczniowie otrzymali od „Mróweczki” opaski odblaskowe, które są obowiązkowym elementem ubioru podczas poruszania się po drodze.

Anna Bielak

GALERIA ZDJĘĆ
Przejdź do treści