CHŁOPCY Z ŁĘTOWEGO ZWYCIĘŻAJĄ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

Dnia 14 października w Mszanie Dolnej odbyły się Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w piłce nożnej halowej, zarówno chłopców jak i dziewcząt. W kategorii chłopców wystartowało 5 szkół: Łostówka, Łętowe, Kasinka Mała 1, Kasinka Mała 2, Lubomierz 1. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym” najlepsza okazała się nasza drużyna z Łętowego (opiekun Maciej Potaczek) przed Kasinką Małą 1 (Łukasz Szlachetka) i Lubomierzem 1 (Józefa Nachman). W kategorii dziewcząt wystartowało również 5 zespołów; Łostówka, Łętowe, Kasinka Mała 2, Kasina Wielka, Lubomierz 1. Zwyciężyła Kasina Wielka ( opiekun Piotr Patalita) druga była Łostówka (Maciej Potaczek), a trzecie miejsce przypadło podobnie jak u chłopców Lubomierzowi 1 (Józefa Nachman). Zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych, chłopcy zagrają 20, a dziewczęta 21 października w Mszanie Dolnej.

Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych.

Łętowe wystąpiło w składzie: Grzędziak Jakub, Kołodziej Dawid, Kołodziejczyk Dawid, Kościelniak Adrian, Kuczaj Patryk, Nowak Patryk, Wąchała Piotr, (opiekun Maciej Potaczek).

Maciej Potaczek
GALERIA ZDJĘĆ
Przejdź do treści