PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŁĘTOWEM PT. „ZMALUJ COŚ POZYTYWNEGO DLA DOBRA DRUGIEGO” ORGANIZOWANEGO PRZEZ PCPR W LIMANOWEJ

Konkurs plastyczny „Zmaluj coś pozytywnego dla dobra drugiego” zorganizowany przez PCPR w Limanowej. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Na konkurs wykonano 51 prac plastycznych. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą, zarówno jeśli chodzi o interpretację tematu (Zmaluj coś pozytywnego dla dobra drugiego), jak i różnorodnością technik plastycznych od kredki, akwareli poprzez wyklejane papierem, plasteliną wzbogacone o naturalne elementy.

Nagrody otrzymali:
miejsce I – Artur Zapała kl.I
miejsce II – Agelika Luźniak kl.II
miejsce III – Patrycja Smoter kl.V

Ze względu na różnorodność technik, pomysłowość i wrażliwość, jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu. Można było to dokonać ze środków Gminy Mszana Dolna, za które sfinansowano zakup nagród. Wręczenie nagród odbyło się 15 października 2015 r. Ponadto najpiękniejsze prace zostaną wysłane do PCPR Limanowej, gdzie również mają szansę otrzymać nagrodę. Prace nagrodzone i wyróżnione zostały wyeksponowane na wystawie w Szkole Podstawowej w Łętowem.

Pedagog szkolny: Jadwiga Browiecka

GALERIA ZDJĘĆ
Przejdź do treści