NASI CHŁOPCY W CZOŁÓWCE POWIATOWYCH ZMAGAŃ

Sporym sukcesem Naszej drużyny zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej chłopców. Łętowe na zawodach zorganizowanych w Mszanie Dolnej wywalczyło doskonałe drugie miejsce. W zawodach startowało 11 najlepszych drużyn z powiatu limanowskiego (mistrzowie gmin i miast) SP Słopnice, SP3 Limanowa, SP2 Mszana Dolna, SP Piekiełko, SP Zasadne, SP Jurków, SP Szyk, SP Stara Wieś, SP Niedźwiedź oraz SP Łętowe. Nasi chłopcy w swojej grupie pokonali 4:0 SP Szyk i zremisowali 1:1 z SP Jurków, dzięki tym wynikom awansowaliśmy do grupy finałowej, by walczyć o najwyższe trofea. W grupie finałowej przyszło nam walczyć z SP3 Limanowa – ten mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1, natomiast niezwykle dramatyczny przebieg miał mecz z SP Zasadne 1:1, który zadecydował o końcowym wyniku – gdzie prowadziliśmy jedną bramką przez większą część meczu. Jednak w końcówce chwila dekoncentracji sprawiła, że straciliśmy bramkę w ostatniej sekundzie meczu, (równo z syreną końcową). Spowodowało to że w ostatecznym rozrachunku zajęliśmy drugie, nie pierwsze miejsce, które było tak blisko. Drużyna SP Zasadne zrównała się z nami punktami jednak lepszy bilans bramkowy sprawił, że to oni, a nie my okazali się najlepszą szkołą w zawodach. Mimo to spore brawa należą się naszym chłopcom, którzy robią coraz większy postęp i godnie reprezentowali naszą szkołę i gminę Mszana Dolna w zawodach Powiatowych. Łętowe wystąpiło w składzie: Grzędziak Jakub, Kołodziej Dawid, Kołodziejczyk Dawid, Kościelniak Adrian, Kuczaj Patryk, Nowak Patryk, Wąchała Piotr, Nowak Jakub (opiekun Maciej Potaczek).

 

Szczegółowe wyniki i zdjęcia z zawodów można zobaczyć na stronie

www.mos.limanowa.pl

Maciej Potaczek

GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści