MISTRZOSTWA GMINY MSZANA DOLNA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ ŁĘTOWE

Dnia 28 października w Szkole Podstawowej w Łętowem odbyły się Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wystartowało sześć zespołów: Mszana Górna 1, Kasinka Mała 1, Lubomierz 1, Łętowe, Olszówka oraz Raba Niżna. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po trzy zespoły, gdzie rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup walczyli o miejsca 1-2, a zespoły które uplasowały się na drugim miejscu w grupie walczyły o lokaty 3-4.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Miejsce – Kasinka Mała 1 (opiekun Łukasz Szlachetka)
2. Miejsce – Olszówka (Piotr Kowalik)
3. Miejsce – Łętowe (Maciej Potaczek)
4. Miejsce – Mszana Górna 1 (Anna Godawska)
5-6. Raba Niżna, Lubomierz 1

Nagrody dla najlepszych, ufundowane przez Urząd Gminy Mszana Dolna, wręczyli pan wójt Bolesław Żaba oraz pani dyrektor Krystyna Masłowiec. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły z Łętowego, którzy licznie dopingowali nie tylko swojej drużynie, ale również pozostałym ekipom. Dzięki naszym paniom kucharkom udało się również przygotować pyszny poczęstunek dla wszystkich małych sportowców, który dodał sił i pobudził do działania. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wcielili się w rolę sędziów stolikowych, co w znaczącym stopniu usprawniło przebieg zawodów.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się organizacji imprezy. Natomiast zwycięzcom z Kasinki Małej gratulujemy oraz życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się w Mordarce 5 listopada.

 

Maciej Potaczek

GALERIA ZDJĘĆ
Przejdź do treści