NASI NAJMŁODSI SPORTOWCY Z PUCHAREM W GRACH I ZABAWACH

Czwartego listopada w Mszanie Dolnej odbył się po raz pierwszy Turniej Gier i Zabaw – Mały Mistrz dla klas I-III. W zawodach tych reprezentowali naszą szkołę uczniowie klasy trzeciej, którzy okazali się najlepsi w tym turnieju i zwyciężyli w klasyfikacji końcowej. Powiatowe zmagania polegały w głównej mierze na wyścigach rzędów, ale były również konkurencje techniczne takie jak: skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, rzut woreczkiem i inne, łącznie było aż 12 różnych konkurencji, z czego siedem bezpośrednio wygrali uczniowie z Łętowego.

Gratulujemy naszym najmłodszym uczniom, dla których były to pierwsze zawody sportowe, co wiązało się z dodatkowymi emocjami, życzymy im powodzenia w dalszym etapie Turnieju Gier i Zabaw – Mały Mistrz.

Naszą szkołę w zawodach reprezentowali (Flig Mateusz, Flig Roksana, Kubik Maksymilian, Kuczaj Julia, Kuczaj Karolina, Potoniec Oliwia, Trybus Marcelin, Węglarz Adrian – opiekun Maciej Potaczek).

Maciej Potaczek

GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści