DRUGIE I TRZECIE MIEJSCE NASZYCH UCZNIÓW NA MISTRZOSTWACH GMINY MSZANA DOLNA W TENISIE STOŁOWYM

Udanie zakończyły się drużynowe Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w tenisie stołowym, które odbyły się 12 listopada w Łostówce. Chłopcy wywalczyli po zaciętych bojach drugie miejsce, o czym zadecydował dopiero bilans setów, bowiem liczba punktów trzech pierwszych drużyn była jednakowa. Dziewczęta natomiast zajęły trzecie miejsce w turnieju – cieszy fakt, że reprezentacja naszej szkoły kolejny już raz w tym roku wraca z pucharami z zawodów.

 

Gratulujemy naszym zawodnikom.

Chłopcy wystąpili w składzie:  (Kołodziej Dominik, Wąchała Piotr, Kościelniak Adrian).
Dziewczęta (Kasprzyk Karolina, Palac Joanna, Kołodziej Aleksandra) opiekun Maciej Potaczek.

Maciej Potaczek

GALERIA ZDJĘĆ
Przejdź do treści