WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZEJ SZKOLE!!!

15161207mikolaj_5Szanowny Gość przybył do naszej szkoły w poniedziałek z rana o godzinie 1000 Najpierw odwiedził przedszkole. Oczywiście wszystkie przedszkolaki były na tę wizytę przygotowane, gdyż od dawna ćwiczyły już wiersze i piosenki. A kiedy nastał ten wyjątkowy dzień, odświętnie ubrane, licznie stawiły się do przedszkola. Wspaniały Gość przybył w asyście Pani Dyrektor Krystyny Masłowiec oraz rodziców. Pani Lucyna Leżańska oficjalnie powitała Świętego, a dzieci zadedykowały mu piękną piosenkę, pt. „Już Mikołaj stoi za drzwiami” oraz improwizację taneczną. Św. Mikołaj podziękował wszystkim za ciepłe przyjęcie. Bardzo się ucieszył, że w tym roku również czekało na niego tak dużo dzieci. Rozmawiał z maluchami, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz Pani, ale również przestrzegał tych najbardziej „niegrzecznych”. W nagrodę każde dziecko otrzymało z rąk Świętego Mikołaja dużą paczkę z wspaniałymi prezentami oraz mnóstwem słodyczy. Na otarcie łez, Św. Mikołaj obiecał, że odwiedzi przedszkole za rok i na pamiątkę uwiecznił swoją Święta Osobę na wspólnym zdjęciu grupy przedszkolaków W końcu nadeszła chwila rozstania, bo Gość z nieba spieszył się przecież do oczekujących go z niecierpliwością uczniów klas I, II, III, V, VI. Tu również witany był gorąco i szczerze!!! W jego wielkim worku nie zabrakło prezentów i upominków dla uczniów z tych klas. Święty Mikołaj nie zapomniał także o Gronie Pedagogicznym.

 

To, że Święty Mikołaj dotarł do nas z dalekiej Laponii to szczególna zasługa Pana Krzysztofa Niedojada.
Podziękowania należą się również rodzicom angażującym się w tej miłej uroczystości.

Lucyna Leżańska

GALERIA ZDJĘĆ

 

Przejdź do treści