Spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem

DSC0073121 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy III oraz klasy VI zaprezentowali wzniosły montaż słowno-muzyczny. Tym miłym akcentem uczniowie wprowadzili społeczność szkolną w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych świąt. Kolędy i pastorałki przygotowane pod kierunkiem pani Marioli Mamali oraz recytacja wybranych wierszy przypomniały o tradycjach i zwyczajach świątecznych zgromadzonym uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom. A zaszczycili nas swoją obecnością ks. proboszcz Zdzisław Sawka i siostry ze Zgromadzenia Sióstr Saletynek. Pod koniec występu Samorząd Uczniowski skierował życzenia bożonarodzeniowe do wszystkich zebranych oraz wręczył gościom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły kartki świąteczne i symboliczne upominki.Pani Dyrektor Krystyna Masłowiec podziękowała osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania i złożyła zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Były chwile pełne wzruszeń i radości.

Anna Dolińska

GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści