RADOSNA WIELKANOC

1W dniu 22 marca 2016 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Na akademii byli obecni uczniowie, dyrekcja, nauczyciele oraz zaproszeni goście – ks. proboszcz Zdzisław Sawka, Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Saletynek, oraz pan radny Krzysztof Niedojad. Zgromadzonych w podniosły nastrój wprowadził montaż słowno-muzyczny, który przygotowali uczniowie klasy V oraz klasy III pod kierunkiem pani Marioli Mamali, pani Anny Dolińskiej oraz księdza Marcina Libery. Uczniowie swoim wspaniałym występem przypomnieli nam o obrzędach i tradycjach wielkanocnych. Pod koniec uroczystości w imieniu Samorządu Uczniowskiego, jego przewodnicząca, złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia świąteczne, a uczniowie wręczyli dyrekcji, nauczycielom, pracownikom naszej szkoły oraz zaproszonym gościom piękne koszyczki wielkanocne.

Anna Dolińska

GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści