ŁĘTOWE WICEMISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

?????????????Nasi uczniowie udanie zaprezentowali się w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Drużyna w składzie, (Kołodziej Dominik, Kościelniak Adrian, Klimek Tadeusz, Kołodziejczyk Dawid, Wąchała Piotr, Kuczaj Patryk, Nowak Patryk, Grzędziak Jakub, Kołodziej Dawid) wywalczyła doskonałe drugie miejsce w mistrzostwach. Do zawodów zgłosiło się 8 najlepszych szkół z powiatu limanowskiego – mistrzowie gminnych zmagań. Nasi chłopcy pokonali w swojej grupie: Jurków (4:0), Słopnice (14:1), Tymbark (5:1). Dzięki tym wynikom zajęliśmy pierwsze miejsce w swojej grupie, co dało nam prawo do gry w finale. Warto podkreślić iż nasi chłopcy byli o włos od mistrzostwa, jednak niezwykle dramatyczna końcówka, a potem dogrywka zadecydowała o zwycięstwie uczniów z Mszany Dolnej (6:8). Był to już drugi w tym roku szkolnym Powiatowy finał chłopców z Łętowego, wcześniej w (piłkę nożną halową) i drugi zakończony podobnie na drugim miejscu po dramatycznej końcówce. Miejmy nadzieję, że zebrane doświadczenie zaprocentuje i już w kolejnym finale okażemy się najlepsi – jak to się mówi „do trzech razy sztuka” Gratulacje dla naszej drużyny i opiekunów (Mirosławy Jarosz, Macieja Potaczek),  którzy pomogli przygotować się uczniom do zawodów.