Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

„Upływa szybko życie, jak potok płynie czas…” – tak mówią słowa piosenki. Ani się obejrzeliśmy, a nadszedł czas zakończenia roku szkolnego 2015/2016. W piątek 24 czerwca 2016r. uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się do kościoła parafialnego w Łętowem gdzie uczestniczyli w okolicznościowej Mszy Świętej.  W naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się od występu uczniów klasy szóstej, kończących szkołę podstawową. Następnie przyszła kolej na uczniów klasy piątej, którzy  przygotowali na pożegnanie dla swoich starszych kolegów wiersze oraz podarunki.Po występach uczniów Pani Dyrektor wręczyła świadectwa i nagrody książkowe uczniom wyróżnionym za naukę. Nagrody książkowe otrzymali również uczniowie reprezentujący naszą szkołę w poczcie sztandarowym, a także wzorowi czytelnicy. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze stuprocentową frekwencją oraz nasze szkolne gwiazdy sportu. Pani Dyrektor uhonorowała Listami gratulacyjnymi rodziców  wyróżnionych uczniów klasy szóstej. Podziękowania otrzymały panie z Rady Rodziców oraz nasi sponsorzy. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa. Pożegnaniom i wzruszeniom nie było końca.

Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w nowej szkole!
Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że powrócicie do szkoły wypoczęci i pełni optymizmu.

Do zobaczenia we wrześniu!

                                                                                                                                                    Anna Bielak

                                   GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści