Rozpoczęcie roku szkolnego

Kolejny pierwszy dzwonek. 1 września bieżącego roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Łętowem rozpoczęli nowy rok szkolny. O godzinie 9:00 w kościele  zaczęła się Msza Święta, podczas której każdy dowiedział się, co powinien zrobić w czasie tych 10 miesięcy, by móc odnieść sukces. Po niej wszyscy  skierowali się w stronę sali gimnastycznej, mieszczącej się przy szkole podstawowej.  O 10. 00 zaczęła się uroczysta akademia, nie tylko z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, ale przede wszystkim w związku z 77. rocznicą wybuchu II Wojny Światowej. Akademię rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu państwowego. Potem zaprezentowano zgromadzonym prezentację multimedialną w której przedstawiono historię wybuchu II wojny światowej i jej przebiegu. Mogliśmy obejrzeć ciekawe zdjęcia oraz poznać ciekawostki związane z tym wydarzeniem historycznym. Następnie głos zabrała pani dyrektor Krystyna Masłowiec. Zapoznała uczniów z wychowawcami , przedstawiła nauczycieli.  Powitała serdecznie najmłodsze dzieci w naszej szkole – przedszkolaki i uczniów zerówki.  Poinformowała też o zmianach w systemie oświaty. Po tej dawce nowych wiadomości, uczniowie skierowali się do klas, by naprawdę rozpocząć rok szkolny .

GALERIA  ZDJĘĆ