Bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły

W dniu 09 listopada 2016r. Szkołę Podstawową w Łętowem odwiedzili funkcjonariusze Policji
z Komisariatu w  Mszanie Dolnej. Panowie poprowadzili spotkania dla uczniów klas 0 – III oraz IV i VI.Funkcjonariusze Policji przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Bardzo cieszy fakt, iż uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze znają zasady obowiązujące pieszych. Panowie policjanci zwrócili uwagę uczniów jeżdżących na rowerach na obowiązek posiadania przez nich karty rowerowej. Starszym uczniom funkcjonariusze naświetlili również sprawę bezpieczeństwa„w sieci”. Panowie mówili o ostrożnym korzystaniu z portali społecznościowych oraz forów internetowych, a przede wszystkim o ograniczeniach wiekowych dla użytkowników social media. Panowie policjanci odpowiedzieli także na nurtujące uczniów pytania dotyczące zarówno poruszanych tematów bezpieczeństwa, jak i ciekawostek związanych z pracą policjanta.

Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za wizytę w naszej szkole.

Anna Bielak

GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści