Andrzejki

24 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy spotkanie andrzejkowe, w którym najpierw brali udział uczniowie klasy 2 i 3 , a następnie klasy  4 i 6. Zgodnie z tradycją tego dnia tańce i zabawy przeplatały się z wróżbami, podczas których było bardzo wesoło. Chociaż wiemy, że to tylko żarty i zabawa, każdy chciał się dowiedzieć co go czeka w najbliższej przyszłości. Wszyscy uczniowie równie  chętnie brali  udział w różnych konkursach, zwłaszcza, że nagrodami były smaczne i zdrowe owoce, które już na stałe zagościły w naszej szkole. Ponieważ  propagujemy zdrowe odżywianie i tym razem nie mogło ich zabraknąć.
Wszystko dzięki naszym sponsorom Państwu Teresie i Pawłowi Trybusom oraz Beacie i Adamowi Kubikom, którym serdecznie dziękujemy.