„Świąteczne przygotowania Sarenki Amelki”

Dnia 20 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie przedświąteczne pt. „Świąteczne przygotowania Sarenki Amelki”.W spotkaniu wzięli udział: dyrekcja, grono pedagogiczne, księża z parafii w Łętowem oraz uczniowie naszej szkoły. W trakcie spotkania uczniowie przedstawili spektakl mówiący o przygotowaniu naszych serc do dobrego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie bożonarodzeniowe odbyło się jak zawsze w oryginalnym wydaniu. Motywem przewodnim była tematyka związana z zoo. Na uwagę zasługiwały stroje wymyślone przez młodych aktorów. Zawitały więc w nasze progi: sarenka, jelenie, zajączek, sikorki oraz trzy małe myszki. Tradycyjnie nie zabrakło śpiewu kolęd. Nie obeszło się bez wspaniałego humoru i niesamowitej integracji wszystkich uczestników. Z niecierpliwością czekamy na… Jasełka.

Ks. Marcin Libera

GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści