Dla naszych Kochanych Babć i Dziadków

W duchu tradycji naszej szkoły, także i w tym roku, dnia 20 stycznia, hucznie obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Wszyscy zaangażowali się w obchody tego pięknego święta. Pierwsze wystąpiły przedszkolaki z „Bajkowego Przedszkola” w repertuarze bożonarodzeniowym. Następnie życzenia w formie tańca i śpiewu złożyły zebranym dzieci z klasy „0”. Po nich przyszła kolej na uczniów klasy II, którzy zaprezentowali naszym gościom piękne wiersze i piosenki na ich cześć. Główną część programu stanowiły Jasełka przygotowane przez panią Mirosławę Jarosz. W występie tym, z wielkim zaangażowaniem,  wzięli udział uczniowie z klas III, IV i VI. Kolędy i pastorałki, wplecione w przedstawienie, śpiewne były przy akompaniamencie czterech akordeonistów – uczniów naszej szkoły. Jasełka pozwoliły zgromadzonym pozostać w ciepłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia.
Wszystkim naszym gościom dziękujemy za przybycie!

Anna Bielak

GALERIA ZDJĘĆ

Przejdź do treści