Warsztaty Bożonarodzeniowe

Wszyscy z niecierpliwością czekają na Święta Bożego Narodzenia. Dlatego w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem w dniach 28 listopada, 6 grudnia i 15 grudnia 2017 r. zorganizowano przedświąteczne warsztaty. Była to okazja do wspólnie, mile spędzonego czasu, poprzez wspólne tworzenie prac plastyczno-technicznych.

W rodzinnej, bożonarodzeniowej atmosferze, stworzonej dzięki świątecznej dekoracji powstały pełne uroku ozdoby i dekoracje świąteczne. Wszystkim towarzyszył dobry humor i radość tworzenia. Ta wspólna zabawa pozwoliła nam poczuć magię nadchodzących świąt.

Zorganizowanie takich zajęć pozwoliło dzieciom poznać różne techniki plastyczne i odkryć skrywane talenty. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Dzięki tym zajęciom jesteśmy już w nastroju bożonarodzeniowym. Jednocześnie dziękujemy serdecznie Rodzicom, Nauczycielom, Dzieciom i Młodzieży za zaangażowanie i aktywny udział w Warsztatach Bożonarodzeniowych!

Własnoręcznie wykonane magiczne ozdoby choinkowe, bombki, aniołki, choinki i kartki świąteczne mogą być oryginalnym i przydatnym prezentem dla kogoś bliskiego lub udekorować świąteczne stoły. Część dekoracji uczestnicy warsztatów zabrali do domu, a pozostałymi ozdobili klasowe choinki.

Jeszcze raz Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tych dniach.

Władysława Kozyra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ: WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE Z DNIA 28 XI 2017 r.

GALERIA ZDJĘĆ: WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE Z DNIA 06 XII 2017 r.

GALERIA ZDJĘĆ: WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE Z DNIA 15 XII 2017 r.

Przejdź do treści