Wizyta Świętego Mikołaja

A Święty Mikołaj przybył niezawodnie…

 

Nic w tym dziwnego, bowiem już od trzech lat o przybycie Św. Mikołaja zabiega niestrudzenie sam Pan RadnyKrzysztof Niedojad! Zapewnia on priorytetowe i bezproblemowe odwiedziny świętego Gościa w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem.

Odpowiedzią na powitanie tak dystyngowanej osoby była zerówka. Dzieci niezwykle przejęte pięknie ugościły Mikołaja w swojej małej klasie wierszem i piosenką (była to improwizacja ruchowa do piosenki ,,Idzie Święty Mikołaj” oraz przedstawienie pt. ,,Jak to było z Mikołajem”).

W uroczystości powitania brały udział najwyższe władze szkoły: Pani Dyrektor mgr Krystyna Masłowiec, v-ce Dyrektor Pani mgr Mariola Mamala oraz rodzice!

Wzruszony pięknym powitaniem Mikołaj wszystkim rozdał prezenty. W dalszej kolejności udał się do dzieci z innych klas, jak również do maluchów z  Bajkowego Przedszkola. Wszędzie witany był niemniej gorąco i wszędzie szczodrze darzył prezentami!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Mikołaj nie zapomni o nas, a rodzicom zaangażowanym w oprawę tej niezwykłej uroczystości serdecznie dziękujemy!

 

Lucyna Leżańska

GALERIA ZDJĘĆ: WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Przejdź do treści