Dzień Babci i Dzień Dziadka

„Zawsze niech będzie Babcia, zawsze niech będzie Dziadek!”

       Dzień Babci i Dziadka to idealna okazja, żeby im podziękować za wszystko, co dla nas robią.
Styczeń zawsze jest dla wnuków miesiącem wyjątkowym. W końcu to wtedy Babcia i Dziadek mają swoje wielkie Święto. A przecież lubimy im sprawiać radość. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarowywani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 1 lutego 2019 roku w  Szkole Podstawowej w Łętowem odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnuków. Dla gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Genowefa Hornik, która serdecznie przywitała przybyłych gości.
Z serc najmłodszych i tych trochę starszych wnuków  płynęły najlepsze życzenia wyrażone  poprzez  wiersze, piosenki, tańce i przedstawienia. A przed gośćmi wystąpili: Grupa kolędnicza, w skład której wchodzili nie tylko obecni uczniowie, ale też nasi absolwenci a opiekunem jest pan Leszek Kamiński. Dzieci z „Bajkowego przedszkola”, przygotowane  pod kierunkiem pani Sylwii Kuczaj, pani Renaty Węglarz i pani Moniki Zapały. Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcą panią Lucyną Leżańską. Grupa taneczna, która działa na terenie naszej szkoły. Uczniowie z klasy II pod kierunkiem pani Marioli Mamali. Uczniowie z klasy I, których przygotowała  pani Mirosława Jarosz.
Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. W dalszej części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami i prezentami. Następnie grupa kolędnicza zaprosiła wszystkich do wspólnego kolędowania.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń,  radości oraz dumy.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości.

Mariola Mamala

GALERIA ZDJĘĆ: DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

 

 

.

Przejdź do treści