Zabawa karnawałowa

Każde dziecko duże, małe,

lubi bale w karnawale!

14 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa.  Tego dnia od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, gdyż zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, maskami oraz strojami karnawałowymi zachęcała do wspólnej zabawy – najpierw młodszych uczniów z klasy I i II, a po południu także tych starszych.

Młodsi uczestnicy zabawy wystąpili w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrani za  bohaterów bajek i nie tylko.  Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Dobry humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom.

Jak zwykle ważnym punktem zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi w tym roku zostali Dominik i Ewa.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz poczęstunku.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu  miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Agnieszka Górni

GALERIA ZDJĘĆ: ZABAWA KARNAWAŁOWA

Przejdź do treści