O swe zdrowie ciągle dbam, więc niejeden talent mam

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, 17 czerwca społeczność naszej szkoły zgromadziła się w sali gimnastycznej by uczestniczyć w zorganizowanym w tymże dniu pokazie talentów.  Chętni uczniowie z klas I – VI zaprezentowali nam swoje umiejętności wokalne, taneczne, gry na instrumencie oraz sportowe.  Spotkanie miało na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów oraz popularyzację działań artystycznych. Chcieliśmy również przypomnieć, że zdrowy styl życia oraz odpowiednie żywienie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie oraz daje siłę i energię do rozwijania swoich talentów i pasji.

Dla uczestników oraz całej publiczności  przewidziane były owoce, które już po raz kolejny ofiarowali naszym uczniom Państwo Beata i Adam Kubikowie oraz Teresa i Paweł Trybusowie.

Wszystkim wspaniałym uczestnikom dziękujemy za udział. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa! Pamiętajcie, że w każdym z nas drzemie jakiś ukryty talent, trzeba go tylko odnaleźć, a potem mocno pielęgnować.

Agnieszka Górni

GALERIA ZDJĘĆ: ODKRYWAMY SWOJE TALENTY

Przejdź do treści