Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

 

  Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęliśmy mszą świętą, która odprawił ksiądz katecheta Grzegorz Dulęba. Po niej udaliśmy się do szkoły. Na sali gimnastycznej zgromadzili uczniowie, nauczyciele i licznie przybyli rodzice.

  Uczniowie klasy VIII złożyli ślubowanie absolwenta, a następnie zaprezentowali przygotowany przez siebie występ artystyczny. Dominowała w nim muzyka, śpiew i taniec. Wielu ujawniło swój skrywany do tej pory talent wokalny i taneczny. Zatańczony przez chłopców układ z „Jeziora łabędziego” zrobił furorę. Uczniowie podziękowali w ten sposób nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz rodzicom za trud włożony w wychowanie i nauczanie.  Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali też od ósmoklasistów kwiaty i słodkie upominki. Łzy wzruszenia widoczne były na twarzach uczniów i wychowawczyni, której wychowankowie dziękowali szczególnie,  odczytując  pełen emocji  list, napisany przez nich na pożegnanie.

  Na koniec tej części koledzy i koleżanki z klasy VI  wręczyli uczniom klasy VIII upominki  – kubki z pamiątkowym zdjęciem.

  Następnie pani dyrektor Genowefa Hornik wręczyła uczniom, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauce, mieli  osiągnięcia w konkursach, zawodach sportowych, bardzo wysoką frekwencję, świadectwa i nagrody.  Rodzice dzieci, które uzyskały najwyższe średnie ocen, otrzymali listy gratulacyjne.  Pani dyrektor  wręczyła także podziękowania rodzicom, którzy podejmowali  działania na rzecz uczniów i rozwoju szkoły i okazali wsparcie naszej placówce.

  Na koniec uczniowie udali się z wychowawcami do klas, by podsumować pracę całego roku szkolnego.

Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół średnich , sukcesów w nauce oraz wytrwałości  w dążeniu do realizacji życiowych celów i marzeń.

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu !!!

Agata Florek

GALERIA ZDJĘĆ: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Przejdź do treści