„Książkowy Bal Przebierańców”

WSPOMNIENIA Z BALU!

25 lutego w naszej szkole odbył się coroczny bal  karnawałowy. Sala gimnastyczna zamieniła się w krainę pełną barwnych postaci z książek. Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali rycerze i księżniczki, widziano też czerwonego kapturka, Pipi Langstrumpf, biedronkę i dzwoneczka.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także z nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie oraz chętnie brały udział w organizowanych konkursach. Wszyscy uczestnicy mięli okazję wykonać sobie zdjęcie w karnawałowej foto budce .

Między tańcami i konkursami dzieci miały równeż przerwę na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Podczas zabawy odbył się pokaz strojów karnawałowych. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie na „najlepsze przebranie za ulubioną postać z książki” organizowanego przez Panią Mirosławę Jarosz  w ramach innowacji pedagogicznej: „Z książką za pan brat”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy laureatom:

I miejsce – Nikola Babuśka kl.I; Angelika Luźniak kl. VI

II miejsce Izabela Słowikowska kl. II; Jan Steczek kl. V

III miejsce – Anna Luźniak kl. I; Nikola Buksa kl. VI

Wyróżnienie:  Magdalena Kuczaj kl. II; Julia Kuczaj kl. VII

Wyróżnienie:  Roksana Rapacz kl. I; Bartłomiej Walczak kl. VII

Wyróżnienie:  Adrian Luźniak kl. III; Adrian Węglarz kl. VII

Honorata Kaleta

GALERIA ZDJĘĆ: WSPOMNIENIA Z BALU!

Przejdź do treści