„Wakacje, znów będą wakacje…”

To już koniec roku szkolnego. Nareszcie upragnione przez wszystkich wakacje! W tym roku cieszą się z nich nie tylko uczniowie, ale także rodzice, którzy przez ostatnie miesiące nauki zdalnej nierzadko musieli pomagać swoim dzieciom w lekcjach.

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z nadzwyczajną sytuacją. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania i organizacji w nowych dla nas okolicznościach. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Pandemia sprawiła, że tegoroczny rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy. Niezwykłe było również jego zakończenie. Zamiast wielkich akademii dla wszystkich uczniów, miały miejsce spotkania w gronie jednej klasy. Maseczki na twarzach uczniów, rodzice czekający przed szkołą na swoje pociechy z młodszych klas.

Najważniejsze jednak, że dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

Władysława Kozyra

GALERIA ZDJĘĆ: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Przejdź do treści