Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Wspólnie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, a potem uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie pożegnaliśmy naszych kochanych ósmoklasistów. Wspólnie z wychowawczynią, panią Anną Bielak, nasi absolwenci przygotowali wspaniałą akademię, w której podziękowali całemu gronu pedagogicznemu za wkład w ich edukację. Były to chwile pełne emocji i wzruszeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Siódmoklasiści natomiast wraz z wychowawczynią, panią Władysławą Kozyrą, pożegnali swoich starszych kolegów „na wesoło” i obdarowali ich pamiątkowymi upominkami.

Następnie Pani dyrektor wręczyła wyróżniającym się absolwentom świadectwa i nagrody. Po krótkim przemówieniu wychowawcy wraz ze swoimi uczniami rozeszli się do klas, aby w nieco bardziej kameralnym gronie świętować zakończenie roku szkolnego, rozdać nagrody i świadectwa.

Warto dodać, że szczególnym gościem podczas tych uroczystości był ksiądz proboszcz Jan Potoplak.

Rok szkolny 2020/2021 nie był dla nas wszystkich rokiem łatwym. Pandemia, izolacja, nauka zdalna, stres… to wszystko towarzyszyło nam praktycznie cały czas. Mimo to dobrnęliśmy szczęśliwie do końca i wakacje rozpoczęliśmy w jak najlepszych humorach i z nadzieją na lepsze jutro.

Monika Mrózek

GALERIA ZDJĘĆ: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Galerię stworzył/a: Władysława Kozyra – administrator strony

Przejdź do treści