Sukces naszych uczniów w gminnym konkursie plastycznym

W dniu 15 października 2021 roku w Urzędzie Gminy Mszana Dolna odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom oraz dyplomów i upominków dla wszystkich uczestników konkursu plastycznego pn. „Zero zanieczyszczeń to zdrowsi ludzie i zdrowsza planeta”.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wpłynęło blisko 70 prac ilustrujących korzyści dla człowieka i ziemi wynikające z poprawy jakości powietrza.

Nagrodzone zostały prace dostarczone do Urzędu Gminy Mszana Dolna w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii grup klas 1-4 nagrodzone z naszej szkoły zostały:

2 miejsce – Lena Wiśniewska (kl.1)

3 miejsce – Emilia Klimek (kl.1)

W kategorii grupy klas 5-8 nagrodzona została:

1 miejsce – Angelika Luźniak (kl.8)

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i interesujące prace oraz za to, że chcieli pochylić się nad tematem poprawy jakości powietrza i ochrony ziemi. Rodzicom dziękujemy za zachęcenie i przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie.

Gratulujemy uczniom przepięknych, ciekawych prac, życzymy, aby rozwijali swój talent i odnosili kolejne sukcesy.

Więcej zdjęć i szczegółów na stronie: https://www.mszana.pl/aktualnosci,5070.html#.YXJ_6hwwjtQ

Natalia Ciołkiewicz

Przejdź do treści